Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Płyny i koncentraty stanowią niezastąpione narzędzia w profesjonalnym czyszczeniu różnych powierzchni, od karoserii samochodów po posadzki i systemy klimatyzacyjne. Przygotowaliśmy ofertę preparatów, które są efektywnymi rozwiązaniami dla różnych branż i sektorów. Zapewniając nie tylko czystość, lecz także bezpieczeństwo i higienę na najwyższym poziomie. Dzięki nim, profesjonalne czyszczenie staje się łatwiejsze, szybsze i przede wszystkim skuteczniejsze.

Koncentraty do czyszczenia karoserii i posadzek

Koncentraty do mycia silnie zabrudzonych karoserii pojazdów różnego rodzaju sprawdzają się zarówno w użytku przemysłowym, jak i prywatnym. Unikalna formuła płynów jest całkowicie bezpieczna dla lakieru, co czyni ją doskonałym wyborem dla warsztatów samochodowych i firm transportowych.

Profesjonalne koncentraty przeznaczone do czyszczenia posadzek kamiennych, terakotowych oraz z polerowanego betonu zapewniają skuteczne usuwanie uporczywych zabrudzeń, jednocześnie nie narażając powierzchni na uszkodzenia. Dostępne w naszym sklepie produkty są wydajne i ekonomiczne, a przyjemny zapach dodatkowo podnosi komfort użytkowania.